TRW

Компанія TRW була заснована у 1901 році в США, Каліфорнія.

За більш ніж 100 років свого існування компанія TRW створила власні жорсткі стандарти якості, постійно впроваджує інновації, завдяки чому завоювала заслужену репутацію в області безпеки та довговічності.

У 21-му столітті досягнення та інновації компанії TRW відобразили автомобільний світ, який все більш ускладнюється, з його перевагами підвищеної безпеки, продуктивності і ефективності, повною мірою використовуючи новітні матеріали, електроніку і програмне забезпечення.

Сьогодні TRW є світовим лідером в області автомобільних технологій, виробляючи один з найширших асортиментів пристроїв активної і пасивної безпеки, від передових систем утримання в смузі руху до класичних барабанних гальм. Автомобілі завтрашнього дня будуть як і раніше формуватися новаторським духом і багатою спадщиною компанії TRW.

На український ринок компанія постачає фрикційні елементи гальмівних систем, деталі гідравліки гальмівних систем та зчеплення, деталі підвіски та рульового управління, якість яких перевірена часом.

Повернутись назад