SPRINGRIDE

SPRINGRIDE – результат ребредингу торгової марки GOODYEAR в 2014 році після придбання бізнесу з виробництва пневморесор і ременів компанією Continental у компанії VEYANCE TECHNOLOGIES EUROPE. Сьогодні SPRINGRIDE – один з найбільших виробників різних товарів з гуми та каучуку. Заміна логотипу стосується тільки певної продукції – пневматичних подушок підвіски комерційного транспорту.

Досвід виробництва компанія має з 1957 року, що дозволяє сьогодні виробляти пневморесори преміум-класа до підвісок практично всієї вантажної техніки. Відомий раніше бренд GOODYEAR, а тепер SPRINGRIDE розвинув і випустив широкий асортимент пневморесор, ставши одним з найбільших постачальників у всьому світі.

Пневморесори SPRINGRIDE – це надійність, безпека і м’якість підвіски. Практично всі пневморесори SPRINGRIDE випущені на сучасному заводі в Словенії. Велика частина продукції йде в якості основних комплектуючих для виробників комерційних транспортних засобів. Заводи бренду сертифіковані за системою контролю якості ISO / TS 16949 (вимоги первинної комплектації).

Повернутись назад