Peters

Компанія PE Automotive GmbH & Co. KG (торгова марка PE) пропонує широкий асортимент запасних частин власної розробки для комерційних автомобілів. Герман Петерс заснував підприємство з продажу запасних частин до мотоциклів та автомобілів в 1947 році.

У 1967 році керівництво компанією бере на себе його племінник, Юрген Фрайтаг, і переорієнтовує підприємство на запчастини до комерційних автомобілів. Він також активізує збут в міжнародному масштабі. Сьогодні PE – це сімейне підприємство, яким продовжують керувати його власники.

PE пропонує запчастини під зареєстрованою в 1979 році торговою маркою PE і є одним з лідерів на ринку запчастин, завдяки високому рівню стандартів якості, технології і безпеки.

Майже 15 000 виробів практично всіх асортиментних груп PE користуються високою довірою клієнтів в усьому світі, у тому числі в оригінальних і не оригінальних сервісах, які є найбільш вимогливими замовниками. Популярність виробів PE зобов’язана продуктам, які розробляються спеціально з урахуванням вимог СТО, для яких важливо забезпечити якісний ремонт комерційних транспортних засобів будь-яких моделей.

Повернутись назад