MOOG (Federal-Mogul)

Компанію Federal-Mogul було засновано в Детройті у 1899 році.
Її міжнародна штаб-квартира знаходиться у місті Саутфілд в штаті Мічіган.
Сьогодні у компанії працює більше 50 000 співробітників у 34 країнах.
Вже більш ніж 100 років компанія Federal-Mogul створює інноваційні продукти з використанням найсучасніших технологій.
Federal-Mogul — це провідний світовий постачальник продукції та сервісів для самих різних транспортних засобів та обладнання, у тому числі автомобільної продукції для комерційного транспорту.
Federal-Mogul Motorparts займається дистрибуцією автокомпонентів під прапорами більш ніж 20 відомих світових брендів, які належать Federal-Mogul. Серед брендів компанії на вторинному ринку успішно представлені деталі систем кермового керування та підвіски торгової марки MOOG, з якою AUTOFASTERA LTD. розпочала роботу в 2017 році.
MOOG став членом родини Federal-Mogul у 1998 році і був представлений на європейському ринку в 2001 році.
Історія MOOG почалася у 1919 році, коли брати Альва та Х’юберт П. Муг створили компанію, яка виробляє запасні частини. Першим виробом братів Муг стали ресори, що виготовлялися за спеціальною технологією теплової обробки в печі.
Сьогодні асортимент високоякісних деталей MOOG постійно розширюється і за обсягом продажів в Європі MOOG займає одне з лідируючих місць.
Бренд MOOG дуже вимогливий до питань якості та робить все, щоб товари були довговічними, а поїздки — безпечними. Продукція MOOG розробляється, виготовляється та проходить тестування у відповідності до стандартів ISO. При виробництві багатьох деталей застосовуються унікальні технології захисту, що забезпечують їх незрівнянну довговічність навіть в екстремальних умовах.
Високу якість MOOG гідно оцінили численні споживачі продуктів цього бренда у всьому світі.

Повернутись назад