MAHLE

Історія успіху торговельної марки MAHLE розпочинається у 1920 році, коли замість традиційних для того часу поршнів з важкого сірого чавуна брати Mahle організували компанію з виробництва легко сплавних поршнів для двигунів внутрішнього згорання.

В теперішній час половина всіх автомобілів, які виробляються у всьому світі, містять компоненти MAHLE. Компанія пройшла шлях від невеликої майстерні до промислового лідера виробництва автокомпонентів.

Сьогодні MAHLE веде свою діяльність у 22 міжнародних філіях. У її складі близько 1 600 співробітників, які забезпечують річний обіг більше 800 мільйонів євро.

Концерну MAHLE належить 5 торговельних марок, виробництво яких характеризується інноваціями та безкомпромісною якістю: MAHLE Original, Knecht, Behr, Metal Leve і Clevite – спеціальний бренд для американських транспортних засобів промислового призначення.

Компанія являється експертом щодо двигунів внутрішнього згорання та всього, що з ними пов’язано. Доказ цього – перегони Формули-1, Le Mans або перегони на вантажівках, у яких майже постійно перемагають автомобілі, обладнані комплектуючими MAHLE.

Повернутись назад