LASO

Компанія Arthur Langenhan GmbH Co KG (торгова марка LASO) з 1965 року займається виробництвом насосів для перекачування охолоджуючих рідин і масел як для легкових, так і для вантажних автомобілів, автобусів.

Виробництво знаходиться в місті Ольпе, Німеччина. Маючи 50-річний досвід у цій сфері, завдяки майстерності персоналу, сучасним технологіям і виробничим лініям, торговельна марка LASO високо оцінена споживачами, зокрема, власниками комерційного транспорту.

Асортимент виробництва компанії включає масляні і водяні помпи, а також ремкомплекти до них, деталі двигуна, сальники і прокладки, деталі підвіски, електрообладнання, термостати, елементи гальмівної системи, деталі зчеплення, ролики натягувала, наконечники рульових тяг, ремкомплекти шворнів. Лінійка продукції покриває потреби таких виробників як DAF, Deutz, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Thermo King, Volvo. Виняткова якість продукції гарантована застосуванням новітніх технологій і першокласної сировини. На підприємстві діє система контролю якості – CAQ, завдяки якій постійно ведеться контроль якості матеріалів, так і готових виробів.

Повернутись назад