KONGSBERG

Kongsberg Automotive (Норвегія) бере свій початок з компанії Kongsberg Våpenfabrikk, яка почала виробляти гальма і карданні вали для Volvo в кінці 1950-х років.

З тих пір Kongsberg Automotive отримала розвиток від скандинавського постачальника автозапчастин в світового лідера з виробництва компонентів для зчеплень, коробок передач та інших виробів.

Сьогодні виробничі потужності Kongsberg розташовані по всьому світу: в Норвегії, Північній Америці, Англії, Швеції, Бразилії, Мексиці, Кореї та Польщі. У компанії працює більше 10 000 співробітників.

Асортимент Kongsberg включає пневмогідравлічні підсилювачі зчеплення, головні і робочі циліндри приводу зчеплення, вузли та клапани управління автоматичними трансмісіями і механічними коробками передач, системи обігріву-охолодження водійського сидіння, компоненти управління зчепленням і КПП та багато іншого.

Продукція Kongsberg поставляється на конвеєри провідних європейських виробників комерційних автомобілів і автобусів Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Iveco, Renault, DAF, Setra, Neoplan в якості первинної комплектації (ОЕ).

Повернутись назад