Knorr-Bremse

Компанія KNORR-BREMSE була заснована у 1905 році в Берліні Георгом Кнорром. Сьогодні концерн KNORR-BREMSE, головний офіс якого знаходиться в Мюнхені, посідає в сучасному світі лідируючи позиції з виробництва гальмівних систем для рейкового транспорту та вантажного автотранспорту.

Компанія KNORR-BREMSE все більше 110 років постійно створює нові передові критерії в області розробки, виробництва, продажу, технічного обслуговування гальмівних систем та являється одним з лідерів у цій сфері бізнесу.

KNORR-BREMSE пропонує своїм замовникам гальмівні системи для вантажних автомобілів, автобусів, причепів, сільськогосподарських машин, а також системи підвіски транспортних засобів.

Компанія KNORR-BREMSE являється лідером як в області електронних систем управління і систем допомоги водію, так і в області систем підготовки повітря (ABS, ASR, EBS, ECAS, ESP та інші).

Асортимент продукції включає в себе також системи трансмісій та гасителів обертаючих коливань для дизельних двигунів. Комплектуючі KNORR-BREMSE поставляються на конвеєри таких відомих виробників, як DAF, Iveco, MAN, RVI, Volvo, Scania та інших.

Повернутись назад