JOST

Істрія торговельної марки JOST виникла з початком виробництва у 1952 році кулькових поворотних кругів в місті Ной-Ізенбург недалеко від Франкфурту-на-Майні, Німеччина.

З 1956 року до номенклатури фірмової продукції компанії додаються сідельно-причепні пристрої, а вже у 1960 відкриваються перші зарубіжні філії фірми у Великобританії та Південній Африці. В той час, як компанія все ще знаходиться в стінах старої кузні, саме підприємство зробило великий стрибок у розвитку, що дозволило сьогодні спрямувати свої виробничі можливості на реалізацію задачі задоволення потреб глобальної індустрії вантажних автомобілів.

До списку продукції для виробників вантажівок входять багато видів сідельно-причепних пристроїв для різноманітних галузей використання, а також слайдери та підйомні пристрої.

Сьогодні JOST надає виробникам трейлерів великий вибір телескопічних опор пристроїв, кулькових поворотних кругів, шворнів, лічильників пробігу, запорів для контейнерів і запчастини для систем зміни кузовів. Вузли і компоненти, які виготовляються групою компаній JOST, використовуються практично всіма відомими виробниками вантажного транспорту.

Повернутись назад