Fersa

Компанія Fersa була утворена в 1968 році, коли два сімейних підприємства, пов’язаних з автомобільним сектором, об’єдналися з метою створення компанії A&S FERDSA, в процесі розвитку якої і з’явилася компанія Fersa Bearings.

 

Fersa – це багатонаціональна іспанська компанія, яка понад 50 років спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та дистрибуції комплексних рішень у сфері високоякісних підшипників.

Точність, якість, модернізація виробничих процесів, а також безперервні інвестиції в дослідження, розробки та інновації, дозволили компанії Fersa стати сертифікованим постачальником виробів серії OEM і зайняти лідируючі позиції на авторинку в сегменті виробів, які випускаються.

 

Компанія Fersa постійно розширює свою міжнародну присутність і сьогодні представлена більш ніж в 85 країнах. Велика мережа дистрибуції на глобальному рівні, а також наявність власних виробничих центрів та торгово-технічних офісів на стратегічних ринках дозволяють бренду Fersa активно розвиватися, розширювати сферу впливу, збільшуючи число шанувальників надійності та якості бренду.

Повернутись назад