FAG

У 1883 році Фрідріх Фішер розробив машину для шліфування кульок. Вона дозволяє виробляти велику кількість абсолютно круглих кульок із загартованої сталі. Завдяки впровадженню «кульок Фішера» шарикопідшипники з Швайнфурта тріумфально вийшли на світовий ринок. Пізніше 1883 рік став вважатися роком заснування компанії.

29 липня 1905 року торгова марка FAG була зареєстрована у Відомстві реєстрації патентів і товарних знаків в Берліні. Зареєстрований товарний знак FAG (Fischers Aktien-Gesellschaft) на сьогоднішній день захищений патентами в більш ніж 100 країнах.

Завдяки об’єднанню в рамках Schaeffler Grupp в 2003 році фірми INA і FAG мають доступ до величезної кількості ноу-хау і всім сучасним технологіям, які служать для досягнення максимальної економічності і точності у великосерійному виробництві. На 63 заводах по всьому світу щодня проводиться високоточна продукція від 2-х міліметрових голчастих підшипників без кілець до великих підшипників кочіння діаметром 4,25 м. В даний час FAG – один із світових лідерів у виробництві кулькових і роликових підшипників.

Повернутись назад