Emek

Заснована у 1990 році торговельна марка Emek сьогодні являється однією з провідних компаній в Туреччині в області виробництва клепок та клепок-гайок. Виробництво Emek розташовано у Стамбулі.

Асортимент Emek включає до себе цільні, напівтрубчаті та трубчаті клепки різноманітних розмірів та форм шляпок, які застосовуються в різних галузях промисловості. Основну частину асортименту складають клепки для гальмівних накладок та клепки для фрикційних дисків зчеплення. При виробництві продукції використовуються тільки якісні матеріали.

Значну увагу Emek приділяє дослідженню новітніх технологій і контролю якості продукції. Уся продукція виготовляється згідно з міжнародними стандартами, що підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів, а також отриманого у 2010 році нового сертифікату DIN EN ISO 9001:2008 й сертифікату відповідності ДСТУ.

Високий професіоналізм, майстерність та досвід співробітників Emek дозволяють виконувати в рамках спеціалізації компанії найрізноманітніші, в тому числі, ексклюзивні, замовлення клієнтів та виконати цю роботу якісно й своєчасно.

Повернутись назад