Dinex

Компанія-виробник бренда Dinex була заснована в Данії, у 1982 році. Dinex спеціалізується на виробництві деталей вихлопних систем для вантажівок, автобусів, мікроавтобусів та спецтехніки.

Сьогодні група компаній Dinex складається з 15 підрозділів і має підприємства в Данії, Німеччині, Латвії, Туреччині, Росії, Китаї.

Постійно зростаючий асортимент включає до себе більш, ніж 15 000 найменувань запасних частин та готових систем. Це все – необхідні прилади для систем контролю вихлопних газів: труби, глушники, затискачі, гнучкі труби, ізоляція та обладнання для подальшої обробки вихлопу, такі як SCR і DPF. Dinex являється єдиним виробником обладнання для контролю та обробки вихлопних газів, який має свої технології і виробничі платформи для виготовлення субстрату каталізаторів та покриття готових виробів.

Продукція Dinex проходить детальні випробування на відповідність вимогам екології та якості.

На теперішній час якість продуктів Dinex задовольняє вимоги міжнародних стандартів та побажання вибагливих споживачів у всьому світі. Компанія має міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 14001.

Повернутись назад