ContiTech

Торгова марка ContiTech (Німеччина) спеціалізується в області технологій каучука та пластмас. Компанія розробляє та постачає пневморесори, привідні паси, трубопроводи, а також інші високотехнологічні продукти для систем первинної комплектації як в автомобільній, так і в інших галузях промисловості у всьому світі. Дочірні підприємства, дистриб’юторські філії, спільні фірми представлені більш, ніж у 140 країнах. Практично всі тягачі MERCEDES, VOLVO, MAN, DAF, інші автомобільні бренди, причепи, напівпричепи сходять з конвеєрів з пневморесорами ContiTech.

Група ContiTech являється самостійною частиною концерна Continental AG, знаходиться в Ганновері (Німеччина) і об’єднує 8 спеціалізованих галузевих відділів.

Фірма ContiTech активно розробляє нові передові технології виробництва своїх товарів, широко використовує досвід і фінансовий потенціал інших фірм концерна. Від пневморесор до гнучких трубопроводів, від покриттів для салонів автомобілів до конвеєрної стрічки, від привідного пасу до гумово-металевого віброізолятора – все це продукція ContiTech.

Повернутись назад