Новини

Нова філія AUTOFASTERA LTD.

Ми раді Вам повідомити, що у лютому 2018 р. у місті Вінниця відкрилась нова філія компанії AUTOFASTERA LTD., де Ви можете купити запчастини до європейських вантажівок, причепів, напівпричепів, автобусів та іншої комерційної техніки.
Запрошуємо Вас відвідати наш магазин, який знаходиться за адресою: м. Віниця, вул. Академіка Янгеля, 4.

Докладніше
2.28.2018
AUTOFASTERA LTD в м. Эннепеталь, Німеччина

Наприкінці червня 2017 року група наших співробітників відвідала штаб-квартиру Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, яка знаходиться в м. Еннепеталь, та один з найбільш значущих і, безумовно, видовищних етапів Чемпіонату Європи з перегонів на вантажівках на трасі Nürburgring

Докладніше
8.17.2017
Ми починаємо роботу з новим брендом Federal-Mogul.

Шановні партнери! Ми починаємо роботу з новим брендом Federal-Mogul. Компанію Federal-Mogul було засновано в Детройті у 1899 році. Її міжнародна штаб-квартира знаходиться у місті Саутфілд в штаті Мічіган. Сьогодні у компанії працює більше 50 000 співробітників у 34 країнах. Вже більш ніж 100 років компанія Federal-Mogul (Федерал-Могул) створює інноваційні продукти з використанням найсучасніших технологій. Federal-Mogul […]

Докладніше
6.27.2017
Ми починаємо роботу з новим брендом Raufoss.

Шановні партнери! Ми починаємо роботу з новим брендом Raufoss. Торгова марка Raufoss має свою оригінальну історію. Одним з профілів виробництва бренду Raufoss були вироби з латуні. У 1970 році Raufoss почав випуск латунних муфт.

Докладніше
5.14.2017
Ми починаємо роботу з новим брендом Phoenix.

Шановні партнери! Ми починаємо роботу з новим брендом Phoenix. Свій шлях бренд Phoenix почав в Гамбурзі в 1856 році зі створення фірми «Gummifabrik Albert & Louis Cohen», яка швидко стала передовою компанію європейської гумової промисловості, так що технології виготовлення гумових виробів у цій компанії мають давні традиції.

Докладніше
5.5.2017

Акції